Oxymetholone – anabolik, który zawsze będzie aktualny

Rate this post

Anapolon 50 mg jest jednym z najpotężniejszych syntetycznych sterydów dostępnych obecnie. Jeszcze w latach 60-tych XX wieku Oxymetholone (Anapolone) był stosowany w medycynie tylko w leczeniu osteoporozy. Malocardia oraz w celu pobudzenia wzrostu mięśni u osłabionych pacjentów. Później narkotyk stracił na popularności ze względu na pojawienie się innych podobnych środków, ale w dziedzinie sportu, wręcz przeciwnie, zyskał szacunek.

Indeks anaboliczny leku jest wysoki, a jego aktywność testosteroidowa wynosi 320%, natomiast androgeniczna tylko 45%. Anapolon ma działanie estrogenne i jest jednym z najsilniejszych sterydów doustnych (choć ma toksyczne działanie na wątrobę).

Skuteczność stosowania Anapolonu

Podczas przyjmowania Anapolonu można zaobserwować w organizmie szereg efektów:

  • Poziomy wytrzymałości stają się znacznie wyższe.
  • Wzrost mięśni jest bardziej intensywny, ponieważ Anapolon jest skutecznym sterydem, który pozwala sportowcom uzyskać nawet 15 kg masy mięśniowej podczas jednego kursu leczenia.
  • Przyjmowanie Anapolonu złagodzi ból stawów poprzez zwiększenie elastyczności stawów i jest dobrym środkiem wspomagającym wydzielanie płynu maziowego.
  • Biorąc Anapolone 50 razem z innymi anabolikami efekt jest kilkukrotnie silniejszy.

Schemat dawkowania oksymetalonu

Mężczyźni pełnoletni oraz ci, którzy intensywnie trenują i dążą do uzyskania rozległej masy mięśniowej, uznają Anapolone (Oxymetholone) za idealnego pomocnika. Czas stosowania równa się do 6 tygodni, ale nie więcej, bo po tym czasie efekt jest tracony. Jeśli jesteś początkującym sportowcem, wystarczy, że będziesz stosować steryd przez miesiąc. Stosowanie takiego leku przez długi czas może mieć negatywny wpływ na wątrobę.

Dzienna dawka Anapolonu to nie więcej niż 100 mg, ale zwiększenie dawki nie przyniesie żadnego efektu, więc nie próbuj brać więcej. Dla amatorów i początkujących wystarczy 50 mg każdego dnia. Kurs powinien być stabilny, zwiększanie dawki dziennie nie zwiększy w żaden sposób wyników. 

Bardzo wskazane jest zapoznanie się z PKT po zakończeniu przyjmowania leków sterydowych. Na przykład, aby przywrócić wydzielanie testosteronu, można zastosować boostery lub podobne produkty, które wspomagają produkcję testosteronu. Ponadto w celu maksymalizacji efektów działania Anapolonu można stosować dodatkową dietę i suplementy diety. Steryd ten wykazuje pozytywną dynamikę wraz z Trenbolonem i Boldenonem, a także w połączeniu z Primobolanem i Testosteronem. Sustanon cena w naszym internetowym sklepie sportowym jest najlepsza w całej Polsce. 17-alfa-alkilowe sterydy nie są kompatybilne z Anapolonem, a połączenie to poważnie obciąży wątrobę.

Leave a Comment